Poznanie pojęcia pieniędzy, ich znaczenia i wyglądu. Uczniowie mogli też zrobić zakupy w klasowym sklepie. Ustaliliśmy że zabawki kosztują 20 zł a warzywa 10 zł.
Poznanie pojęcia pieniędzy, ich znaczenia i wyglądu. Uczniowie mogli też zrobić zakupy w klasowym sklepie. Ustaliliśmy że zabawki kosztują 20 zł a warzywa 10 zł.