DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN w WAWRZE
Agata Lipert
a.lipert@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkoly.edu.pl


ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

 

1.

Antczak Paweł 

fizjoterapeuta

p.antczak.@superszkoly.edu.pl 

 

2.Baranowski Jan

katecheta

j.baranowski@superszkoly.edu.pl

3.

Bugalski Krzysztof 

asystent 

k.bugalski@superszkoly.edu.pl

 

4.Chwalczuk Faustynawychowawca f.chwalczuk@superszkoly.edu.pl 
5.Gawryszewska Aleksandrapracownik administracyjny
6.Gepchard Dariuszpracownik administracyjny  d.gepchard@superszkoly.edu.pl
7.Gepchard Paulapracownik administracyjny  
p.gepchard@superszkoly.edu.pl
8.Juszkiewicz Justynaasystent
j.juszkiewicz@superszkoly.edu.pl
9.Kaliszewska Dagmarawychowawcad.kaliszewska@superszkoly.edu.pl

10.

Kałas Lucyna

wychowawca

l.kalas@superszkoly.edu.pl


11.

Kiełkiewicz Agnieszka

wychowawca
a.kielkiewicz@superszkoly.edu.pl

12.

Kłosowski Piotr

asystent

p.klosowski@superszkoly.edu.pl

13.

Koman Dorota

nauczyciel,
reedukator
 

d.koman@superszkoly.edu.pl
14.Krychta Paulinawychowawcap.krychta@superszkoly.edu
15.Lenartowicz Marzena  asystentm.lenartowicz@superszkoly.edu
16.Lipert Agata
wicedyrektor,
fizjoterapeuta
a.lipert@superszkoly.edu 

17.

Magiera Karolina

nauczyciel terapii pedagogicznej

k.magiera@superszkoly.edu 


18.

Majewski Zdzisław

pracownik administracyjny 


z.majewski@superszkoly.edu.pl

19.

Mędrzak Katarzyna 

logopeda

 

20.

Miros Agnieszkawspierający nauczyciela.miros@superszkoly.edu.pl 

21.

Możdżeńska Marzena

asystent,
opiekun medyczny

m.mozdzeńska@superszkoly.edu.pl

22.Niziuk Jarosławpracownik administracyjny j.niziuk@superszkoly.edu 

23.

Nowicka Mariola

fizjoterapeuta

m.nowicka@superszkoly.edu
24.Nyc-Gepchard Krystynadyrektor administracyjny k.nycgepchard@superszkoly.edu 

25.

Omelianowicz Wiesław 

nauczyciel
wychowania 
fizycznego

w.omelianowicz@superszkoly.edu.pl

26.

Perczyński Tomasz

asystent

t.perczynski@superszkoly.edu.pl
27.Rola Jarosławdyrektorj.rola@superszkoly.edu.pl

28.

Rydzewski Jacek

asystent

j.rydzewski@superszkoly.edu.pl

29.Serwa Juliawychowawca j.serwa@superszkoly.edu.pl

30.

Stesłowicz Dominika

wychowawca

d.steslowicz@superszkoly.edu.pl


31.


Sulima Kamil

wspierający nauczyciel,
administrator strony szkolnej

k.sulima@superszkoly.edu.pl

32.Szabowska Katarzynawychowawcak.szabowska@superszkoly.edu.pl

33.

Szappanos Bartłomiej

wychowawca,
koordynator klubików 
b.szappanos@superszkoly.edu.pl
34.Justyna Śpiegowskaasystentj.spiegowska@superszkoly.edu
35.Wadecka Magdalena asystentm.wadecka@superszkoly.edu.pl
36.Waloszek Maciejlogopedam.waloszek@superszkoly.edu.pl
37.Wróblewski Kamilasystentk.wroblewski@superszkoly.edu.pl

38.

Zabielska Monika

wychowawca

m.zabielska@superszkoly.edu.pl
39.Zaboklicka Annawychowawcaa.zaboklicka@superszkoly.edu.pl