DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN w WAWRZE
Agata Lipert
a.lipert@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkoly.edu.pl


ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

 

1.Bugalski Krzysztofasystentk.bugalski@superszkoly.edu.pl
2.Nowicka Mariolafizjoterapeutan.mariola@superszkoly.edu.pl
3.Gawryszewska Aleksandrapsychologa.dyrda@superszkoly.edu.pl
4.Gepchard Dariuszsekretariat d.gepchard@superszkoly.edu.pl
5.Gepchard Paulapracownik administracyjnyp.gepchard@superszkoly.edu.pl
6.Juszkiewicz Justynaasystent j.juszkiewicz@superszkoly.edu.pl
7.Kałas Lucynawychowawca 
l.kalas@superszkoly.edu.pl
8.Chwalczuk Faustynawychowawca
f.chwalczuk@superszkoly.edu.pl
9.Kłosowski Piotrasystent p.klosowski@superszkoly.edu.pl
10.Koman Dorotanauczyciel reedukator
d.koman@superszkoly.edu.pl

11.
Wiesław Omelianowicznauczyciel wychowania fizycznego
w.omelianowicz@superszkoly.edu.pl
12.Majewski Zdzisławpracownik administracyjnyz.majewski@superszkoly.edu.pl
13.Paweł Antczakfizjoterapeuta p.antczak.@superszkoly.edu.pl
14.Baranowski Jankatechetaj.baranowski@superszkoly.edu.pl
15.Waloszek Maciej neurologopedam.waloszek@superszkoly.edu.pl
16.Miros Agnieszka
nauczyciel wspomagający
a.miros@superszkoly.edu.pl 
17.

18.

Możdżeńska Marzena
asystent,
opiekun medyczny 

m
.mozdzeńska@superszkoly.edu.pl
19.Niziuk Jarosławpracownik administracyjny 
20.Nyc-Gepchard Krystynadyrektor administracyjnyk.nyc-gepchard@superszkoly.edu.pl
21.Perczyński Tomaszasystent
t.perczynski@superszkoly.edu.pl
22.Katarzyna Mędrzaklogopedak.medrzak@superszkoly.edu.pl
23.Rola Jarosławdyrektorj.rola@superszkoly.edu.pl
24.Lipert Agatawicedyrektor,
fizjoterapeuta
l.agata@superszkoly.edu.pl
25.Rydzewski Jacekasystent j.rydzewski@superszkoly.edu.pl
26.Krychta Paulinawychowawcap.krychta@superszkoly.edu
27.Serwa Juliawychowawcaj.serwa@superszkoly.edu.pl
28.Szabowska Katarzynawychowawcak.szabowska@superszkoly.edu.pl
29.Stesłowicz Dominikawychowawca d.steslowicz@superszkoly.edu.pl

 

30.

 

Sulima Kamil

wspierający nauczyciel,
administrator strony szkolnej

 

k.sulima@superszkoly.edu.pl

31.Szappanos Bartłomiejwychowawca,
koordynator klubików
b.szappanos@superszkoly.edu.pl
32.Kiełkiewicz Agnieszkawychowawcaa.kielkiewicz@superszkoly.edu.pl
33.Kaliszewska Dagmarawychowawca d.kaliszewska@superszkoly.edu.pl
34.Justyna Śpiegowskaasystentj.spiegowska@superszkoly.edu
35.Marzena Lenartowiczasystentm.lenartowicz@superszkoly.edu
36.Wróblewski Kamilasystent k.wroblewski@superszkoly.edu.pl
37.Zabielska Monikawychowawca m.zabielska@superszkoly.edu.pl

38.

Zaboklicka Anna

wychowawca

a.zaboklicka@superszkoly.edu.pl

39.

Magdalena Wadeckaasystentm.wadecka@superszkoly.edu.pl