DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN w WAWRZE
Agata Lipert
a.lipert@superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkoly.edu.pl


ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

 

1. Bugalski Krzysztof asystent kl. VB/VIIBk.bugalski@superszkoly.edu.pl
2.Chechłacz Agnieszka

asystent 

a.chechlacz@superszkoly.edu.pl
3.Gawryszewska Aleksandrapsychologa.dyrda@superszkoly.edu.pl
4.Gepchard Dariuszsekretariat d.gepchard@superszkoly.edu.pl
5.Gepchard Paulapracownik administracyjnyp.gepchard@superszkoly.edu.pl
6.Juszkiewicz Justynaasystent kl. ZWR-Bj.juszkiewicz@superszkoly.edu.pl

7.

Kałas Lucyna

wychowawca kl. IE/IIIC/IVC/VEl.kalas@superszkoly.edu.pl
8.Chwalczuk Faustyna

wychowawca
kl.

f.chwalczuk@superszkoly.edu.pl
9.Kłosowski Piotrasystent kl. IE/IIIC/IVC/VEp.klosowski@superszkoly.edu.pl

10.

Koman Dorota
nauczyciel reedukator

d.koman@superszkoly.edu.pl

11.

Kosk Dorota
fizjoterapeuta
nauczyciel wychowania fizycznego

d.kosk@superszkoly.edu.pl
12.Majewski Zdzisławpracownik administracyjnyz.majewski@superszkoly.edu.pl
13.Makuch Maria maria.makuch@superszkoly.edu.pl
14.Baranowski Jankatechetajan.baranowski@superszkoly.edu.pl
15.   
16.Miros Agnieszka
nauczyciel wspomagający
a.miros@superszkoly.edu.pl 
17.   

18.

Możdżeńska Marzena

asystent
ZRW-A
opiekun medyczny 

m.mozdzeńska@superszkoly.edu.pl
19.Niziuk Jarosławpracownik administracyjnyj.niziuk@superszkoly.edu.pl                                            
20.Nyc-Gepchard Krystynadyrektor administracyjnyk.nyc-gepchard@superszkoly.edu.pl
21.Perczyński Tomaszasystent
ZRW-A
t.perczynski@superszkoly.edu.pl
22.Katarzyna Mędrzaklogopedak.medrzak@superszkoly.edu.pl
23.Rola Jarosławdyrektorj.rola@superszkoly.edu.pl
24.Rudzińska Katarzynaksięgowośćk.rudzinska@superszkoly.edu.pl
25.Rydzewski Jacekasystent kl. IF/IVA/VFj.rydzewski@superszkoly.edu.pl
26.Samborski Włodzimierzrehabilitacja ruchowaw.samborski@superszkoly.edu.pl
27.Serwa Juliakreatywnośćj.serwa@superszkoly.edu.pl
28.Stasiak Mateuszfizjoterapiam.stasiak@superszkoly.edu.pl
29.Stesłowicz Dominikawychowawca ZRW-Bd.steslowicz@superszkoly.edu.pl
30.Sulima Kamil

wychowawca kl.IC/IVF/VB/VIC

k.sulima@superszkoly.edu.pl
31.Szappanos Bartłomiejwychowawca kl. VC/VIIC
b.szappanos@superszkoly.edu.pl
32.Szczepankowska Iwonalogopeda
psycholog
i.szczepankowska@superszkoly.edu.pl 
33.Targowska Aleksandrawychowawca kl. VB/VIIBa.targowska@superszkoly.edu.pl
34.Werner Małgorzatafizjoterapeutam.tukendorf@superszkoly.edu.pl
35.Wojtasz Monikaasystent IE/IVE/VE/VIDm.wojtasz@superszkoly.edu.pl
36.Wróblewski Kamilasystent kl. IC/IVF/VB/VICk.wroblewski@superszkoly.edu.pl
37.Zabielska Monikawychowawca ZRW-Am.zabielska@superszkoly.edu.pl

38.

Zaboklicka Anna

wychowawca
kl. IF/IVA/VF

a.zaboklicka@superszkoly.edu.pl
39.Zglec Anetalogopedaa.zglec@superszkoly.edu.pl