Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2021

W piątek, 8 października, w Szkole Podstawowej przy FPLzN przy ulicy Bronowskiej 18 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były wyłonieniem reprezentantów z każdej klasy oraz kampanią wyborczą. W tym roku wybory połączone były z koncertem szantowym zaprzyjaźnionego pana Kuby Rosiaka, który odbył się w ogródku szkolnym. Frekwencja wyborcza wyniosła 70%. Spośród 34 uczniów i uczennic uprawnionych do głosowania głosy oddały 24 osoby. Przewodniczącą samorządu szkolnego została Zuzanna. Stanowisko pierwszego zastępczy objęły siostry Milena i Helena. Drugim zastępcą została Maja. Kolejne miejsca zajęli: Antonina , Klaudiusz, Antoni i Leon. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w działaniach.