Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu 2023

W dniu 04.04.2023 obchodziliśmy w Naszej szkole Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu. Postanowiliśmy uczcić te dzień na sportowo. Wszyscy uczniowie brali udział w następujących konkurencjach : rzut woreczkami do stożka, slalom z duża piłką rehabilitacyjna wokół pachołków, przejście z jajkiem na łyżce odcinek ok 20m, strzał do bramki , zbijanie kręgli oraz rzut piłkami do wiszącego hula hop ( uwaga za kołem stali wychowawcy poszczególnych klas przy celnym rzucie ucznia wychowawcy mogli to „lekko” odczuć :)Trzeba zaznaczyć, że ta konkurencja cieszyła się dużym powodzeniem wśród uczniów. Było sportowo i wesoło. Na koniec wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe zdjęcia i dyplomy (wirtualne).