Święto Edukacji Narodowej 2023

   To już 250 rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej, święto wszystkich uczniów, nauczycieli, asystentów, pracowników administracyjnych Szkół.
W naszej szkole jest to wyjątkowy dzień! To dziś właśnie odbywa się pasowanie nowych uczniów na UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIEPUBLICZNEJ przy FUNDACJI POMOCY LUDZIOM z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI, wręczenie Aktów Nadania nauczycielom, którzy zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego oraz zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego!
    W Szkole na Wawrze, 13 października czterech uczniów zostało oficjalnie przyjętych do grona naszej Szkoły: Anastazja, Marc, Sławek i Arsen. Pani Lucyna i pani Dominika otrzymały Akty Nadania Stopnia Nauczyciela Mianowanego, a Pan Maciej przyjął gratulacje w związku z nadaniem mu przez Kuratorium Oświaty stopnia Nauczyciela Dyplomowanego! Karolina, Karol i Denis w imieniu całego Samorządu Uczniowskiego obiecali dbać o dobro szkoły i wspierać nauczycieli!
Wszyscy pracownicy otrzymali przepiękne kartki z życzeniami od uczniów i tabliczkę z własnym imieniem. To był na prawdę wyjątkowy dzień!
Wszystkim uczniom i pracownikom Szkoły życzymy dużo sukcesów, satysfakcji, pogody ducha każdego dnia roku!