Festiwal Twórczości Artystycznej

Kontynuując wieloletnią tradycję, jak co roku 8 marca odbył się „Festiwal Twórczości Artystycznej”. Po raz kolejny uczniowie wszystkich klas i ich opiekunowie mieli okazję pokazać swoje talenty. Już pierwszy występ był kosmiczny! Prawdziwy ogień🔥! Zaczęło się od występu pt. „Planet”. Na scenie pojawiły się czarownice🧙‍♀️ i „Wdzięki”. A gdzie jest wdzięk to i nie może zabraknąć mody! Emocje ostudziła piosenki pt. „Wiosenny deszcz”🌦. Nasi wspaniali koledzy i koleżanki Szkoły na Skuterowej zaśpiewali „Lubię mówić z Tobą”. Utwór „Weź nie pytaj” znają wszyscy, ale takie wykonanie tylko widzowie Festiwalu!!!. To był cudowny dzień! Wielkie podziękowania i brawa dla wykonawców!👏 Do zobaczenia za rok : )