DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola[malpka]superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN w WAWRZE
Dorota Koman
d.koman[malpka]superszkoly.edu.pl


WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska[malpka]superszkoly.edu.pl


ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

 

1. Bugalski Krzysztof asystent kl. IVG/VIAk.bugalski[malpka]superszkoly.edu.pl
2.Chechłacz Agnieszkaasystent IVG/VIAa.chechlacz[malpka]superszkoly.edu.pl
3.Gawryszewska Aleksandrapsychologa.dyrda[malpka]superszkoly.edu.pl
4.Gepchard Dariuszsekretariat d.gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
5.Gepchard Paulapracownik administracyjnyp.gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
6.Juszkiewicz Justynaasystent kl. IB/IIB/IVBj.juszkiewicz[malpka]superszkoly.edu.pl
7.Kałas Lucynawychowawca kl. IB/IIB/IVBl.kalas[malpka]superszkoly.edu.pl
8.Klebus Karolinanauczyciel komunikacji, dogoterapeutak.klebus[malpka]superszkoly.edu.pl
9.Kłosowski Piotrasystent kl. ZRW-Hp.klosowski[malpka]superszkoly.edu.pl

10.

Koman Dorota
wicedyrektor
nauczyciel reedukator
wychowawca IE/IVE/VE/VID

d.koman[malpka]superszkoly.edu.pl

11.

Kosk Dorota
fizjoterapeuta
nauczyciel wychowania fizycznego

d.kosk[malpka]superszkoly.edu.pl
12.Majewski Zdzisławpracownik administracyjnyz.majewski[malpka]superszkoly.edu.pl
13.Makuch Mariawychowawca  kl. IA/IVAmaria.makuch[malpka]superszkoly.edu.pl
14.Makuch Mariuszkatechetam.makuch[malpka]superszkoly.edu.pl 
15.Małecki Piotrasystent kl. IVH/VIC
p.malecki[malpka]superszkoly.edu.pl
16.Miros Agnieszka
asystent kl. IVH/VIC
a.miros[malpka]superszkoly.edu.pl 
17.Molenda Radekasystentr.molenda[malpka]superszkoly.pl

18.

Możdżeńska Marzena

asystent ZRW-G
opiekun medyczny 

m.mozdzeńska[malpka]superszkoly.edu.pl
19.Niziuk Jarosławpracownik administracyjnyj.niziuk[malpka]superszkoly.edu.pl                                            
20.Nyc-Gepchard Krystynadyrektor administracyjnyk.nyc-gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
21.Perczyński Tomaszasystent ZRW-Gt.perczynski[malpka]superszkoly.edu.pl
22.   
23.Rola Jarosławdyrektorj.rola[malpka]superszkoly.edu.pl
24.Rudzińska Katarzynaksięgowośćk.rudzinska[malpka]superszkoly.edu.pl
25.Rydzewski Jacekasystent kl. IA/IVAj.rydzewski[malpka]superszkoly.edu.pl
26.Samborski Włodzimierzrehabilitacja ruchowaw.samborski[malpka]superszkoly.edu.pl
27.Serwa Juliakreatywnośćj.serwa[malpka]superszkoly.edu.pl
28.Stasiak Mateuszfizjoterapiam.stasiak[malpka]superszkoly.edu.pl
29.Stesłowicz Dominikawychowawca ZRW-Hd.steslowicz[malpka]superszkoly.edu.pl

30.

Sulima Kamil
wychowawca kl. IVF/VB
administrator strony
opiekun sprzętu

k.sulima[malpka]superszkoly.edu.pl
31.Szappanos Bartłomiejwychowawca kl. IIIC/VIC
koordynator klubików
b.szappanos[malpka]superszkoly.edu.pl
32.Szczepankowska Iwonalogopeda
psycholog
i.szczepankowska[malpka]superszkoly.edu.pl 
33.Targowska Aleksandrawychowawca kl. IVG/VIAa.targowska[malpka]superszkoly.edu.pl
34.Werner Małgorzatafizjoterapeutam.tukendorf[malpka]superszkoly.edu.pl
35.Wojtasz Monikaasystent IE/IVE/VE/VIDm.wojtasz[malpka]superszkoly.edu.pl
36.Wróblewski Kamilasystent kl. IB/2B/IVBk.wroblewski[malpka]superszkoly.edu.pl
37.Zabielska Monikawychowawca ZRW-Hm.zabielska[malpka]superszkoly.edu.pl

38.

Zaboklicka Anna

nauczyciel wspomagający
kl. IVF/VB

a.zaboklicka[malpka]superszkoly.edu.pl
39.Zglec Anetalogopedaa.zglec[malpka]superszkoly.edu.pl