Pracownicy Wawer

DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola[malpka]superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN w WAWRZE
Dorota Koman
d.koman[malpka]superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska[malpka]superszkoly.edu.pl

 

ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

1. Bordzio Anna
logopeda
a.bordzio[malpka]superszkoly.edu.pl
2. Bugalski Krzysztof asystent kl. IIIA/IVA/VF/VIA k.bugalski[malpka]superszkoly.edu.pl
3. Chechłacz Agnieszka
asystent ZRW-C, kl. IIC/IVE
a.chechlacz[malpka]superszkoly.edu.pl
4. Duszkiewicz Katarzyna nauczyciel reedukator k.duszkiewicz[malpka]superszkoly.edu.pl
5. Dyrda Aleksandra psycholog a.dyrda[malpka]superszkoly.edu.pl
6. Gepchard Dariusz sekretariat
 d.gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
7. Gepchard Paula
pracownik administracyjny
p.gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
8. Juszkiewicz Justyna asystent kl. IB/IVB/VIIE/IID j.juszkiewicz[malpka]superszkoly.edu.pl
9. Klebus Karolina
nauczyciel komunikacji, dogoterapeuta k.klebus[malpka]superszkoly.edu.pl
10. Koman Dorota wicedyrektor
nauczyciel reedukator
wychowawca ZRW-D, kl. IVD/VID
d.koman[malpka]superszkoly.edu.pl
11. Kosk Dorota
fizjoterapeuta, nauczyciel wychowania fizycznego
d.kosk[malpka]superszkoly.edu.pl
12. Liguzińska Karolina nauczyciel wspomagający k.liguzinska[malpka]superszkoly.edu.pl
13. Majewski Zdzisław pracownik administracyjny
z.majewski[malpka]superszkoly.edu.pl
14. Makuch Maria nauczyciel reedukator  maria.makuch[malpka]superszkoly.edu.pl
15. Makuch Mariusz katecheta
asystent ZRW-D, kl.IVD/VID
m.makuch[malpka]superszkoly.edu.pl
16. Małecki Piotr
asystent kl. IIIC/VIC
p.malecki[malpka]superszkoly.edu.pl
17. Małkowska Katarzyna wychowawca kl. IC/IVF/VB
 k.malkowska[malpka]superszkoly.edu.pl
18. Miros Agnieszka asystent kl. IIIC/VIC a.miros[malpka]superszkoly.edu.pl
19. Mlądzka Anna pielęgniarka  
20. Możdżeńska Marzena asystent ZRW-H m.mozdzeńska[malpka]superszkoly.edu.pl
21. Niziuk Jarosław
pracownik administracyjny
j.niziuk[malpka]superszkoly.edu.pl
22. Nyc-Gepchard Krystyna dyrektor administracyjny k.nyc-gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl
23. Orłowska Anna wychowawca kl. IB/IVB/VIIE/IID a.orlowska[malpka]superszkoly.edu.pl
24. Perczyński Tomasz asystent ZRW-H
t.perczynski[malpka]superszkoly.edu.pl
25. Piłat Joanna konsultant AAC j.pilat[malpka]superszkoly.edu.pl
26. Rola Jarosław dyrektor j.rola[malpka]superszkoly.edu.pl
27. Rudzińska Katarzyna księgowość k.rudzinska[malpka]superszkoly.edu.pl
28. Rydzewski Jacek asystent kl. IVG
j.rydzewski[malpka]superszkoly.edu.pl
29. Samborski Włodzimierz rehabilitacja ruchowa w.samborski[malpka]superszkoly.edu.pl
30. Serwa Julia kreatywność j.serwa[malpka]superszkoly.edu.pl
31. Stasiak Mateusz fizjoterapia m.stasiak[malpka]superszkoly.edu.pl
32. Stesłowicz Dominika wychowawca ZRW-C, kl. IIC/IVE
 d.steslowicz[malpka]superszkoly.edu.pl
33. Sulima Kamil  asystent kl. Ikl. IC/IVF/VB  k.sulima[malpka]superszkoly.edu.pl
34. Szappanos Bartłomiej wychowawca kl. IIIC/VIC b.szappanos[malpka]superszkoly.edu.pl
35. Szczepankowska Iwona logopeda, psycholog i.szczepankowska[malpka]superszkoly.edu.pl
36. Targowska Aleksandra wychowawca kl. IIIA/IVA/VF/VIA
a.targowska[malpka]superszkoly.edu.pl
37. Tukendorf Małgorzata fizjoterapeuta m.tukendorf[malpka]superszkoly.edu.pl
38. Wróblewski Kamil asystent kl. IB/IVB/VIIE/IID k.wroblewski[malpka]superszkoly.edu.pl
39. Zabielska Marta logopeda
marta.zabielska[malpka]superszkoly.edu.pl
40. Zabielska Monika wychowawca ZRW-H
m.zabielska[malpka]superszkoly.edu.pl
41. Zaboklicka Anna nauczyciel wspomagający
a.zaboklicka[malpka]superszkoly.edu.pl
42. Zglec Aneta logopeda a.zglec[malpka]superszkoly.edu.pl
43. Żurawska Ewa wychowawca kl. IVG
e.zurawska[malpka]superszkoly.edu.pl