Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

We środę 19.06.2019 w naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy Szkoły oraz uczniowie z rodzicami odśpiewali hymn państwowy i hymn Szkoły, odbyło się przemówienie końcoworoczne. Następnie wszyscy mieli możliwość zobaczyć krótką prezentację obrazującą pracę oraz wydarzenia w naszej placówce na przestrzeni całego roku szkolnego 2018/2019.
Pan Dyrektor wręczył nagrody dyrektora w kategorii nauczyciel i asystent oraz pracownik administracyjny. Kolejną częścią były podziękowania dla pracowników, którzy kończą swoją pracę w placówce.
Najważniejsza jednak częścią było rozdanie świadectw i dyplomów, co z wielką radością uczynili wychowawcy dziewięciu wspaniałych klas.
Samorząd Uczniowski podziękował nauczycielom za cały rok szkolny i życzył wszystkim udanych wakacji. Zaś przedstawiciele Rady Rodziców wyrazili ciepłe słowa podziękowania w kierunku grona pedagogicznego i przekazali symboliczne róże.
Wszystkim życzymy pięknych wakacji, ciekawych podróży, do zobaczenia we wrześniu!