2 C/3 C/6 E wrzesień

WSPOMNIENIA Z WAKACJI
Wakacje już za nami, ale wciąż o nich pamiętamy… W klasie chcieliśmy mieć chociaż trochę lata, więc wykonaliśmy prace plastyczne ilustrujące morze, fale, góry.

URODZINY MICHAŁA
W czwartek 27 września obchodziliśmy hucznie  14 urodziny naszego  kolegi Michała. Było wiele radości, uśmiechów oraz balony, dekoracje, życzenia, prezenty od kolegów z klasy oraz innych zaproszonych gości (klas 2a/3a, 2d/3d/4d), a przede wszystkim TORT urodzinowy i odśpiewane głośno STO LAT!!!
Wszystkiego najlepszego Michale!

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Kolejny dzień, czyli 28 września był dniem wyborów. Nasz kolega Dawid, jako przewodniczący naszej klasy 2c/3c/6e był jednocześnie kandydatem do Samorządu Uczniowskiego Szkoły. Wspólnie z całą klasą przygotowaliśmy plakat wyborczy Dawida, który przyczynił się do zajęcia II miejsca w wyborach (wspólnie z Marcelem z ZR-Wb/1b), natomiast przewodniczącym Szkoły został Maks z klasy 2a/3a.
Jesteśmy dumni z wyniku Dawida!
Gratulujemy wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego!