Szkoły przy FPLN

BIAŁOŁĘKA 18-22.06.2018

jadlospis

WAWER

Zapraszamy do udziału w szkolnym projekcie!
„Komunikuję się i integruję”

Szczegółowe informacje tutaj

UWAGA! SZKOŁY Z BIELAN PRZENIESIONE NA BIAŁOŁĘKĘ

• Szkoła Podstawowa Niepubliczna przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami
  • Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami
  • Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Adres:

ul. Skuterowa 9

tel. centrala 22 6660877
wew. 100 – sekretariat Białołęka
wew. 700 – sekretariat Wawer

KRONIKA WYDARZEŃ

BIAŁOŁĘKA

WAWER

szkola_bronowska_wawer

wydarzenia szkolne
DZIEŃ WOLNYCH KSIĄŻEK
12.06.2018
CUKIERNIA „MYTLEWSKI”
30.05.2018

Październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc AAC (Alternatywnej i Wspomagającej Komunikacji). W roku 2017 w Polsce hasło miesiąca zostało zaproponowane przez samych użytkowników AAC i brzmi: AAC WSZĘDZIE. MÓWIĘ RĘKĄ, NOGĄ, NOSEM, OKIEM.

PISZĄ O NAS

kurier-wawerski-graf

Piszą o naszej szkole podstawowej z Wawra w Kurierze Wawerskim w artykule „Nauka mimo niepełnosprawności” (str. 7). Lektura obowiązkowa!

kurier_wawerski_o_aac  W Kurierze Wawerskim nr 22/2016 str. 10 ukazał się również artykuł „Niemówiącym można pomóc się komunikować”.

PUNKT KONSULTACYJNY Z ZAKRESU KOMUNIKACJI ALTERNATYWNEJ

Przy naszej Fundacji (Fundacja Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym) działa punkt konsultacyjny z zakresu komunikacji alternatywnej (AAC). Więcej informacji tutaj.

GODZINY PRACY SEKRETARIATU SZKOŁY

Sekretariat szkoły czynny jest w godzinach. 8.00-16.00.

DOKUMENTY SZKOLNE

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką DOKUMENTY SZKOLNE, w niej m.in. program profilaktyczny, wychowawczy, statut szkoły, procedury.

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

Szkoły przy FPLN serdecznie zapraszają do współpracy w ramach wolontariatu. Wolontariuszem może być każdy, kto skończył 16 lat, lubi się bawić z dziećmi, jest sumienny, przyjazny i otwarty na nowe doświadczenia. Więcej informacji tutaj.

PREZENTACJA O NASZYCH SZKOŁACH

PROJEKT EFS DOBRE PRAKTYKI – DOBRZY NAUCZYCIELE – SKUTECZNA SZKOŁA