W Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych wyruszyliśmy na pomarańczowy marsz w okolicach szkoły na Białołęce. Przechodniom rozdawaliśmy pomarańczowe serduszka i nasze uśmiechy. Może rzuciliśmy się komuś w oczy?
A poniżej szkolny LIPDUB z tej okazji: