Pracownicy Białołęka

DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola[malpka]superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska[malpka]superszkoly.edu.pl

ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

1. Aptacy Aneta wychowawca a.aptacy[malpka]superszkoly.edu.pl
2. Bańkowski Robert asystent ZRW E

r.bankowski[malpka]superszkoly.edu.pl

3. Bartosiak-Kozłowska Paulina nauczyciel wspomagający kl. 4H/5E SP

p.kozlowska[malpka]superszkoly.edu.pl

4. Bednarska Milena wychowawca ZRW E
m.bednarska[malpka]superszkoly.edu.pl
5. Bogusz-Olejniczak Barbara
psycholog
b.bogusz-olejniczak[malpka]superszkoly.edu.pl
6. Bucyk Dominika logopeda psycholog

d.bucyk[malpka]superszkoly.edu.pl

7. Bucyk Marcin asystent kl. 8A SP, 1A/2A/3A SPdP

m.bucyk[malpka]superszkoly.edu.pl

8. Drewnicka Elżbieta asystent kl. 5C/7C SP

e.drewnicka[malpka]superszkoly.edu.pl

9. Duk Maciej asystent kl. 7C/8C SP, ZRW C

m.duk[malpka]superszkoly.edu.pl

10. Fila Urszula nauczyciel – zajęcia komputerowe

u.fila[malpka]superszkoly.edu.pl

11. Główka-Sawicka Patrycja wychowawca kl. 4C/5C SP

p.glowka-sawicka[malpka]superszkoly.edu.pl

12. Grudzimski Jacek wychowawca kl. 2B/3B SPdP

j.grudzimski[malpka]superszkoly.edu.pl

13. Gruszczyńska Ewa wychowawca kl. 4D/5D/7D
nauczyciel reedukator

e.gruszczynska[malpka]superszkoly.edu.pl

14. Gwiazda Dorota nauczyciel reedukator

d.gwiazda[malpka]superszkoly.edu.pl

15. Herold Natalia asystent kl. 4D/5D/7D

n.herold[malpka]superszkoly.edu.pl

16. Hryniewicka-Migała Wioletta wychowawca kl. 5A/7A SP

w.hryniewicka[malpka]superszkoly.edu.pl

17. Jaszcz Joanna logopeda j.jaszcz[malpka]superszkoly.edu.pl
18. Kłykocińska Monika wicedyrektor Białołęka
nauczyciel reedukator

m.klykocinska[malpka]superszkoly.edu.pl

19. Komorowska-Szczęśniak Agata logopeda

a.szczesniak{malpka}superszkoly.edu.pl

20. Kowalewska-Kozak Izabela wychowawca kl. 4D/5D/7D SP
nauczyciel reedukator
 i.kk[malpka]superszkoly.edu.pl
21. Kozłowska Marta wychowawca kl. 8A SP, 1A/2A/3A SPdP

m.kozlowska[malpka]superszkoly.edu.pl

22. Kozon Monika wychowawca kl. 2A/3A SP

m.kozon[malpka]superszkoly.edu.pl

23. Królak Monika logopeda

m.krolak[malpka]superszkoly.edu.pl

24. Kucharska Ewa nauczyciel reedukator

e.kucharska[malpka]superszkoly.edu.pl

25. Kulińska Gabriela  asystent ZRW A g.kulinska[malpka]superszkoly.edu.pl
26. Kurpińska Małgorzata wychowawca ZRW A  m.kurpinska[malpka]superszkoly.edu.pl
27. Liciński Artur nauczyciel wychowania fizycznego

a.licinski[malpka]superszkoly.edu.pl

28. Lipert Agata fizjoterapeuta a.lipert[malpka]superszkoly.edu.pl
29. Maciejewska Patrycja wychowawca  p.maciejewska[malpka]superszkoly.edu.pl
30. Mielecka Anna wychowawca kl. 7C/8C SP, ZRW C
katecheta

a.mielecka[malpka]superszkoly.edu.pl

31. Molczyk Jędrzej nauczyciel przysposobienia
do pracy

j.molczyk[malpka]superszkoly.edu.pl

32. Nyc-Gepchard Krystyna dyrektor administracyjny

k.nyc-gepchard[malpka]superszkoly.edu.pl

33. Obrębska Magda wychowawca ZRW F

m.obrebska[malpka]superszkoly.edu.pl

34. Olszowy Barbara wychowawca kl. 1C/2C SP

b.olszowy[malpka]superszkoly.edu.pl

35. Ongirska Małgorzata nauczyciel fizjoterapeuta

m.ongirska[malpka]superszkoly.edu.pl

36. Oraszek Gabriela asystent kl. 8A SP, 1A/2A/3A SPdP

g.kordal[malpka]superszkoly.edu.pl

37. Osak Marta nauczyciel muzyki m.osak[malpka]superszkoly.edu.pl
38. Pałatowska Iwona asystent kl. 5B, ZRW B i.palatowska[malpka]superszkoly.edu.pl
39. Pęgal Renata pielęgniarka
40. Płodziszewska vel Płodziak Katarzyna
logopeda k.plodziszewska[malpka]superszkoly.edu.pl
41. Reguła-Zawalich Ewa asystent kl. 7C/8C SP, ZRW C

e.zawalich-regula[malpka]superszkoly.edu.pl

42. Rola Jarosław dyrektor

j.rola[malpka]superszkoly.edu.pl

43. Rudzińska Katarzyna księgowość

k.rudzinska[malpka]superszkoly.edu.pl

44. Rypina Paula fizjoterapeuta

p.rypina[malpka}superszkoly.edu.pl

45. Samoraj Krzysztof  asystent kl. 6B/7B/8B SP, 1B SPdP k.samoraj[malpka]superszkoly.edu.pl
46. Serafińska-Tęcza Grażyna nauczyciel wspomagający kl. 2B/3B SPdP  g.serafinska-tecza[malpka]superszkoly.edu.pl
47. Skotnicka Magdalena asystent kl. 2A/3A SP

m.skotnicka[malpka]superszkoly.edu.pl

48. Smyk Joanna fizjoterapeuta

j.smyk[malpka]superszkoly.edu.pl

49. Staniak-Pracz Małgorzata nauczyciel plastyki i muzyki

m.staniak-pracz[malpka]superszkoly.edu.pl

50. Stańczak Beata główna księgowa b.stanczak[malpka]superszkoly.edu.pl
51. Stępniewska Maria wychowawca kl. 1D SP, ZRW D

m.stepniewska[malpka]superszkoly.edu.pl

52. Szulc Maciej asystent kl. 4D/5D/7D SP m.szulc[malpka]superszkoly.edu.pl
53. Szymańska Emilia katecheta, nauczyciel reedukator e.szymanska[malpka]superszkoly.edu.pl
54. Tartakowska Iwona sekretariat i.tartakowska[malpka]superszkoly.edu.pl
55. Tywonek Dorota asystent kl. 1C/2C SP

d.tywonek[malpka]superszkoly.edu.pl

56. Wicińska Aldona  nauczyciel
a.wicinska[malpka]superszkoly.edu.pl
57. Wiewiórkowska Marta wychowawca kl. 6B/7B/8B SP, 1B SPdP m.wiewiórkowska[malpka]superszkoly.edu.pl
58. Wiśniewska Agnieszka wychowawca ZRW A a.wisniewska[malpka]superszkoly.edu.pl
59. Wołyńczuk Barbara asystent ZRW G w.wolynczuk[malpka]superszkoly.edu.pl
60. Zysiak Karolina wychowawca  k.debkowska[malpka]superszkoly.edu.pl
61. Zimecka Beata asystent ZRW F

b.zimecka[malpka]superszkoly.edu.pl