Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

pracownicy

DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN
Jarosław Rola
j.rola@superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN na BIAŁOŁĘCE
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIEPUBLICZNEJ PRZY FPLzN w WAWRZE
Dorota Koman
d.koman@superszkoly.edu.pl

ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLzN

1. Adamus Marcin asystent
kl. VI/VII
– Białołęka

m.adamus@superszkoly.edu.pl

2. Aptacy Aneta  wychowawca
kl. VI/VII
– Białołęka
a.aptacy@superszkoly.edu.pl
3. Bańkowski Robert asystent
ZRW
– Białołęka

r.bankowski@superszkoly.edu.pl

4. Bartosiak-Kozłowska Paulina nauczyciel wspomagający kl. III/IV – Białołęka

p.bartosiak@superszkoly.edu.pl

5. Bednarska Milena wychowawca
ZRW
– Białołęka
m.bednarska@superszkoly.edu.pl
6. Anna Bordzio logopeda
– Wawer

a.bordzio@superszkoly.edu.pl

7. Bucyk Dominika
logopeda
psycholog

– Białołęka

d.bucyk@superszkoly.edu.pl

8. Bucyk Marcin asystent
kl. VII/VIII
III gim
I SPdP
– Białołęka

m.bucyk@superszkoly.edu.pl

9. Bugalski Krzysztof
asystent
kl. II/III
– Wawer
k.bugalski@superszkoly.edu.pl
10. Chachaj Magdalena logopeda
– Białołęka

m.chachaj@superszkoly.edu.pl

11. Chochel Katarzyna
psycholog
 k.kubiak@superszkoly.edu.pl
12. Chudzik Anna  nauczyciel wspomagający  a.chudzik@superszkoly.edu.pl
13. Duszkiewicz Katarzyna  nauczyciel reedukator
– Wawer
k.duszkiewicz@superszkoly.edu.pl
14. Dyrda Aleksandra psycholog
– Wawer

a.dyrda@superszkoly.edu.pl

15. Fila Urszula nauczyciel
zajęcia komputerowe
– Białołęka

u.fila@superszkoly.edu.pl

16. Gepchard Dariusz  sekretariat
– Wawer
 d.gepchard@superszkoly.edu.pl
17. Głębicka-Kurant Milena logopeda
– Białołęka

m.glebicka-kurant@superszkoly.edu.pl

18. Główka-Sawicka Patrycja wychowawca
kl. III/IV
– Białołęka

p.glowka-sawicka@superszkoly.edu.pl

19. Grudzimski Jacek wychowawca
kl. III SPdP
– Białołęka

j.grudzimski@superszkoly.edu.pl

20. Gruszczyńska Ewa nauczyciel reedukator
– Białołęka

e.gruszczynska@superszkoly.edu.pl

21. Gwiazda Dorota nauczyciel reedukator
– Białołęka

d.gwiazda@superszkoly.edu.pl

22. Herold Natalia asystent
kl. IV/VI
– Białołęka

n.herold@superszkoly.edu.pl

23. Hryniewicka-Migała Wioletta wychowawca
kl. IV/VI
– Białołęka

w.hryniewicka@superszkoly.edu.pl

24. Jastrzębska Anna
wychowawca
kl. V/VI/
VII/VIII
– Białołęka
 a.jastrzebska@superszkoly.edu.pl
25. Jaszcz Joanna logopeda
– Białołęka

j.jaszcz@superszkoly.edu.pl

26. Juszkiewicz Justyna asystent kl. II/III – Wawer

j.juszkiewicz@superszkoly.edu.pl

27. Kłykocińska Monika wicedyrektor
Białołęka
nauczyciel reedukator

m.klykocinska@superszkoly.edu.pl

28. Koman Dorota wicedyrektor Wawer
nauczyciel reedukator
wychowawca ZRW kl. III/V

d.koman@superszkoly.edu.pl

29. Kowalewska-Kozak Izabela nauczyciel reedukator
wychowawca ZRW – Białołęka
 i.kk@superszkoly.edu.pl
30. Kowalewski Michał wychowawca
kl. II/III/IV
– Wawer

m.kowalewski@superszkoly.edu.pl

31. Kozłowska Marta wychowawca
kl. VII/VIII
III gim
I SPdP
– Białołęka

m.kozlowska@superszkoly.edu.pl

32. Kozon Monika wychowawca
kl. I – Białołęka

m.kozon@superszkoly.edu.pl

33. Królak Monika logopeda
– Białołęka

m.krolak@superszkoly.edu.pl

34. Kryżman Michał asystent
kl. II/III/IV – Wawer
m.kryzman@superszkoly.edu.pl
35. Kucharska Ewa nauczyciel reedukator

e.kucharska@superszkoly.edu.pl

36. Kulińska Gabriela  asystent ZRW
– Białołęka
g.kulinska@superszkoly.edu.pl
37. Kurpińska Małgorzata wychowawca ZRW
– Białołęka
 m.kurpinska@superszkoly.edu.pl
38. Liciński Artur nauczyciel
wychowania fizycznego
– Białołęka

a.licinski@superszkoly.edu.pl

39. Liguzińska Karolina wychowawca
kl. I/II ZRW
– Wawer

k.liguzinska@superszkoly.edu.pl

40. Lipert Agata fizjoterapeuta
– Białołęka
a.lipert@superszkoly.edu.pl
41. Luft Krzysztof asystent
kl. III/IV/V/VI
k.luft@superszkoly.edu.pl
42. Maciejewska Patrycja  wychowawca  p.maciejewska@superszkoly.edu.pl
43. Makuch Mariusz
katecheta
asystent
kl. II/III
– Wawer
 m.makuch@superszkoly.edu.pl
44. Małecki Piotr asystent
kl. III/ZRW
p.malecki@superszkoly.edu.pl
45. Małkowska Katarzyna  nauczyciel reedukator
– Wawer
 k.malkowska@superszkoly.edu.pl
46. Mech Małgorzata psycholog
– Białołęka

m.mech@superszkoly.edu.pl

47. Mielecka Anna wychowawca
katecheta

a.mielecka@superszkoly.edu.pl

48. Miros Agnieszka asystent kl. II/III a.miros@superszkoly.edu.pl
49. Mlądzka Anna pielęgniarka
– Wawer
50. Molczyk Jędrzej wychowawca
II/III SSPdP
– Białołęka

j.molczyk@superszkoly.edu.pl

51. Nyc-Gepchard Krystyna dyrektor
administracyjny

k.nyc-gepchard@superszkoly.edu.pl

52. Obrębska Magda wychowawca

m.obrebska@superszkoly.edu.pl

53. Olszowy Barbara wychowawca
kl. III gim.
– Białołęka

b.olszowy@superszkoly.edu.pl

54. Ongirska Małgorzata nauczyciel
fizjoterapeuta
Białołęka

m.ongirska@superszkoly.edu.pl

55. Oraszek Gabriela asystent
kl. VI/VII
II/III gim.
– Białołęka

g.kordal@superszkoly.edu.pl

56. Organek Dominika
asystent
ZRW kl. VI
– Białołęka
d.organek@superszkoly.edu.pl
57. Orłowska Anna wychowawca
kl. II/III
– Wawer
a.orlowska@superszkoly.edu.pl
58. Pałatowska Iwona asystent ZRW
– Białołęka
i.palatowska@superszkoly.edu.pl
59. Perczyński Tomasz asystent kl. III/ZRW t.perczynski@superszkoly.edu.pl
60. Pękala Leszek asystent
kl. III/V/ZRW
– Wawer
l.pekala@superszkoly.edu.pl
61. Piłat Joanna logopeda
– Wawer
j.pilat@superszkoly.edu.pl
62. Plewa Agnieszka asystent kl. I/II/ZRW a.plewa@superszkoly.edu.pl
63. Płodziszewska vel Płodziak Katarzyna logopeda
– Białołęka
k.plodziszewska@superszkoly.edu.pl
64. Reguła-Zawalich Ewa asystent
kl. I
– Białołęka

e.regula-zawalich@superszkoly.edu.pl

65. Rola Jarosław dyrektor

j.rola@superszkoly.edu.pl

66. Rudnicka Dorota psycholog
– Białołęka

d.rudnicka@superszkoly.edu.pl

67. Rudzińska Katarzyna księgowość

k.rudzinska@superszkoly.edu.pl

68. Rydzewski Jacek asystent kl. III
– Wawer
j.rydzewski@superszkoly.edu.pl
69. Samborski Włodzimierz rehabilitacja ruchowa – Wawer w.samborski@superszkoly.edu.pl
70. Samoraj Krzysztof  asystent
kl. III SPdP
– Białołęka
k.samoraj@superszkoly.edu.pl
71. Serafińska-Tęcza Grażyna  asystent
kl. III SPdP
-Białołęka
 g.serafinska-tecza@superszkoly.edu.pl
72. Serwa Julia asystent – Wawer j.serwa@superszkoly.edu.pl
73. Skotnicka Magdalena asystent
kl. VI/VII
– Białołęka

m.skotnicka@superszkoly.edu.pl

74. Smyk Joanna fizjoterapeuta
– Białołęka

j.smyk@superszkoly.edu.pl

75. Staniak-Pracz Małgorzata nauczyciel plastyki i muzyki
– Białołęka

m.staniak-pracz@superszkoly.edu.pl

76. Stańczak Beata główna księgowa b.stanczak@superszkoly.edu.pl
77. Stasiak Mateusz fizjoterapeuta
– Wawer
m.stasiak@superszkoly.edu.pl
78. Stesłowicz Dominika wychowawca kl. III/IV/V/VI
– Wawer
 d.steslowicz@superszkoly.edu.pl
79. Stępniewska Maria wychowawca
ZRW kl. VI
– Białołęka

m.stepniewska@superszkoly.edu.pl

80. Sulima Kamil  asystent kl. IIB/IIIB/IVB
– Wawer
 k.sulima@superszkoly.edu.pl
81. Szappanos Bartłomiej wychowawca
kl. II/III
– Wawer

b.szappanos@superszkoly.edu.pl

82. Szulc Maciej asystent
kl. IV/VI
– Białołęka
m.szulc@superszkoly.edu.pl
83. Szymańska Emilia katecheta
wychowawca ZRW
– Białołęka
e.szymanska@superszkoly.edu.pl
84. Ślązak Arkadiusz asystent
kl. V/VI/
VII/VIII
– Białołęka

a.slazak@superszkoly.edu.pl

85. Tartakowska Iwona sekretariat
– Białołęka
i.tartakowska@superszkoly.edu.pl
86. Tukendorf Małgorzata fizjoterapeuta
– Wawer

m.tukendorf@superszkoly.edu.pl

87. Tywonek Dorota asystent
kl. III gim.
– Białołęka

d.tywonek@superszkoly.edu.pl

88. Wasiak-Wiktorowicz Monika logopeda
– Wawer
m.wasiak-wiktorowicz@superszkoly.edu.pl
89. Wicińska Aldona  wychowawca
biblioteka
a.wicinska@superszkoly.edu.pl
90. Winiarska-Prasek Maria
nauczyciel muzyki
– Wawer
 m.winiarska-prasek@superszkoly.edu.pl
91. Wiśniewska Agnieszka
wychowawca
ZRW
– Białołęka
a.wisniewska@superszkoly.edu.pl
92. Wojdyła Maria wychowawca
kl. II/III/VI
– Wawer
m.wojdyla@superszkoly.edu.pl
93. Wróblewski Kamil
asystent kl. II/III/VI
– Wawer

k.wroblewski@superszkoly.edu.pl

94. Zabielska Monika wychowawca
ZRW kl. III
– Wawer

m.zabielska@superszkoly.edu.pl

95. Zysiak Karolina
wychowawca
 k.debkowska@superszkoly.edu.pl
96. Zaboklicka Anna
wychowawca
kl. II/III
– Wawer

a.zaboklicka@superszkoly.edu.pl

97. Zglec Aneta
logopeda
– Wawer
a.zglec@superszkoly.edu.pl
98. Zimecka Beata asystent ZRW
– Białołęka

b.zimecka@superszkoly.edu.pl

99. Żurawska Ewa
nauczyciel
wychowawca
kl. III – Wawer

e.zurawska@superszkoly.edu.pl