pracownicy « Superszkoły

Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

pracownicy

DYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLN
Jarosław Rola
j.rola@superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLN
Monika Kłykocińska
m.klykocinska@superszkoly.edu.pl

WICEDYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NIEPUBLICZNEJ PRZY FPLN W WAWRZE
Dorota Koman
d.koman@superszkoly.edu.pl

ADRESY SŁUŻBOWYCH KONT POCZTOWYCH PRACOWNIKÓW SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH PRZY FPLN

1. Adamus Marcin asystent
kl. V/VI
– Białołęka

m.adamus@superszkoly.edu.pl

2. Aptacy Aneta  wychowawca
kl. V/VI
– Białołęka
a.aptacy@superszkoly.edu.pl
3. Backiel Marta nauczyciel wychowania fizycznego
– Białołęka
 m.backiel@superszkoly.edu.pl
4. Bańkowski Robert asystent
ZRW
– Białołęka

r.bankowski@superszkoly.edu.pl

5. Bartosiak-Kozłowska Paulina nauczyciel wspomagający

p.bartosiakkozlowska.szkolafpln@gmail.com

6. Bednarska Milena wychowawca
ZRW
– Białołęka
m.bednarska@superszkoly.edu.pl
7. Bojanowicz Małgorzata
wychowawca
kl. IID – Wawer

m.bojanowicz@superszkoly.edu.pl 

8. Bucyk Dominika
logopeda
psycholog

nauczyciel wspomagający II/III Białołęka

d.bucyk@superszkoly.edu.pl

9. Bucyk Marcin asystent
kl. VI/VII gim.
II/III SSPdP
– Białołęka

m.bucyk@superszkoly.edu.pl

10. Bugalski Krzysztof
asystent
kl. ID ZRWg
– Wawer
k.bugalski@superszkoly.edu.pl
11. Chochel Katarzyna
psycholog
 k.kubiak@superszkoly.edu.pl
12. Chudzik Anna  nauczyciel wspomagający  a.chudzik@superszkoly.edu.pl
13. Dyrda Aleksandra  psycholog
– Wawer
a.dyrda@superszkoly.edu.pl
14. Fila Urszula nauczyciel
zajęcia komputerowe
– Białołęka

u.fila@superszkoly.edu.pl

15. Gawryszewska Zuzanna wychowawca
kl. Ia/IIa/IIIa/IVa
– Wawer

z.gawryszewska@superszkoly.edu.pl

16. Gepchard Dariusz  sekretariat
– Wawer
 d.gepchard@superszkoly.edu.pl
17. Główka-Sawicka Patrycja wychowawca
kl. II/III
– Białołęka

p.glowka-sawicka@superszkoly.edu.pl

18. Grudzimski Jacek wychowawca
kl. III SSPdP
– Białołęka

j.grudzimski@superszkoly.edu.pl

19. Gruszczyńska Ewa nauczyciel reedukator
– Białołęka

e.gruszczynska@superszkoly.edu.pl

20. Gwiazda Dorota nauczyciel reedukator
– Białołęka

d.gwiazda@superszkoly.edu.pl

21. Herold Natalia asystent
kl. III/V
– Białołęka

n.herold@superszkoly.edu.pl

22. Hryniewicka-Migała Wioletta wychowawca
kl. III/V
– Białołęka

w.hryniewicka@superszkoly.edu.pl

23. Jastrzębska Anna
wychowawca
kl. V/VI/VII
– Białołęka
 a.jastrzebska@superszkoly.edu.pl
24. Jaszcz Joanna logopeda
– Białołęka

j.jaszcz@superszkoly.edu.pl

25. Juszkiewicz Justyna asystent
kl. Ib/IIb
– Wawer

j.juszkiewicz@superszkoly.edu.pl

26. Kasprzak Ewa nauczyciel wspomagający
kl. Ia/IIa/IIIa/IVa
– Wawer
e.kasprzak@superszkoly.edu.pl
27. Kłykocińska Monika wicedyrektor
Białołęka
nauczyciel reedukator

m.klykocinska@superszkoly.edu.pl

28. Koman Dorota wicedyrektor Wawer
nauczyciel reedukator

d.koman@superszkoly.edu.pl

29. Kowalewska-Kozak Izabela nauczyciel reedukator
– Białołęka
 i.kk@superszkoly.edu.pl
30. Kowalewski Michał wychowawca
kl. IId/IIIb
– Wawer

m.kowalewski@superszkoly.edu.pl

31. Kozłowska Marta wychowawca
kl. VI/VII
II/III gim
– Białołęka

m.kozlowska@superszkoly.edu.pl

32. Królak Monika logopeda
– Białołęka

m.krolak@superszkoly.edu.pl

33. Kucharska Ewa nauczyciel reedukator

e.kucharska@superszkoly.edu.pl

34. Kulińska Gabriela  asystent ZRWc – Białołęka g.kulinska@superszkoly.edu.pl
35. Kurpińska Małgorzata wychowawca ZRWc
– Białołęka
 m.kurpinska@superszkoly.edu.pl
36. Liciński Artur nauczyciel
wychowania fizycznego – Białołęka

a.licinski@superszkoly.edu.pl

37. Liguzińska Karolina wychowawca
kl. ID/ZRWg
– Wawer

k.liguzinska@superszkoly.edu.pl

38. Lipert Agata fizjoterapeuta
– Białołęka
a.lipert@superszkoly.edu.pl
39. Maciejewska Patrycja  wychowawca  p.maciejewska@superszkoly.edu.pl
40. Makuch Mariusz
asystent
kl. IId/IIIb
– Wawer
 m.makuch@superszkoly.edu.pl
41. Małkowska Katarzyna  nauczyciel wspomagający kl. IId/IIIb
– Wawer
 k.malkowska@superszkoly.edu.pl
42. Mech Małgorzata psycholog
– Białołęka

m.mech@superszkoly.edu.pl

43. Mielecka Anna wychowawca
nauczyciel religii

a.mielecka@superszkoly.edu.pl

44. Molczyk Jędrzej wychowawca
kl. III gim.
I/II SSPdP
– Białołęka

j.molczyk@superszkoly.edu.pl

45. Małecki Piotr asystent
kl. IIIc/Ve
– Białołęka

p.malecki@superszkoly.edu.pl

46. Nyc-Gepchard Krystyna dyrektor
administracyjny

k.nyc-gepchard@superszkoly.edu.pl

47. Obrębska Magda wychowawca

m.obrebska@superszkoly.edu.pl

48. Olczak Dorota psycholog
– Białołęka

d.olczak@superszkoly.edu.pl

49. Olszowy Barbara wychowawca
kl. IIb gim.
– Białołęka

b.olszowy@superszkoly.edu.pl

50. Ongirska Małgorzata nauczyciel
fizjoterapeuta
Białołęka

m.ongirska@superszkoly.edu.pl

51. Oraszek Gabriela asystent
kl. VI/VII
II/III gim.
– Białołęka

g.kordal@superszkoly.edu.pl

52. Organek Dominika
asystent
ZRWd
– Białołęka
d.organek@superszkoly.edu.pl
53. Orłowska Anna wychowawca
kl. Ib/IIb
– Wawer

a.orlowska@superszkoly.edu.pl

54. Pękala Leszek asystent
kl. IIE/ZRW-E
– Wawer
l.pekala@superszkoly.edu.pl
55. Piłat Joanna logopeda
– Wawer
j.pilat@superszkoly.edu.pl
56. Płodziszewska vel Płodziak Katarzyna logopeda
– Białołęka
k.plodziszewska@superszkoly.edu.pl
57. Rola Jarosław dyrektor

j.rola@superszkoly.edu.pl

58. Rudzińska Katarzyna księgowość

k.rudzinska@superszkoly.edu.pl

59. Samoraj Krzysztof  asystent
kl. III SSPdP
– Białołęka
k.samoraj@superszkoly.edu.pl
60. Sawicka Katarzyna  nauczyciel
wspomagający
kl. IId/IIIb
– Wawer
 k.sawicka@superszkoly.edu.pl
61. Serafińska-Tęcza Grażyna  asystent
kl. III SSPdP
-Białołęka
 g.serafinska-tecza@superszkoly.edu.pl
62. Skoczeń Aneta  logopeda
– Wawer
 a.skoczen@superszkoly.edu.pl
63. Skotnicka Magdalena asystent
kl. V/VI
– Białołęka

m.skotnicka@superszkoly.edu.pl

64. Skowrońska Karolina wychowawca
– Wawer
k.skowronska@superszkoly.edu.pl
65. Smyk Joanna fizjoterapeuta
– Białołęka

j.smyk@superszkoly.edu.pl

66. Staniak-Pracz Małgorzata nauczyciel plastyki
– Białołęka

m.staniak-pracz@superszkoly.edu.pl

67. Stańczak Beata główna księgowa b.stanczak@superszkoly.edu.pl
68. Stesłowicz Dominika nauczyciel wspomagający
– Wawer
 d.steslowicz@superszkoly.edu.pl
69. Stępniewska Maria wychowawca
kl. V/ ZRW
– Białołęka

m.stepniewska@superszkoly.edu.pl

70. Sulima Kamil  asystent kl. IIB/IIIB/IVB
– Wawer
 k.sulima@superszkoly.edu.pl
71. Szappanos Bartłomiej wychowawca
kl. III SSPdP
– Białołęka

b.szappanos@superszkoly.edu.pl

72. Szulc Maciej asystent
kl. III/V
– Białołęka
m.szulc@superszkoly.edu.pl
73. Szymańska Emilia nauczyciel religii
– Białołęka
e.szymanska@superszkoly.edu.pl
74. Ślązak Arkadiusz asystent
kl. V/VI/VII
– Białołęka

a.slazak@superszkoly.edu.pl

75. Tartakowska Iwona sekretariat
– Białołęka
i.tartakowska@superszkoly.edu.pl
76. Tukendorf Małgorzata fizjoterapeuta
– Wawer

m.tukendorf@superszkoly.edu.pl

77. Tywonek Dorota asystent
kl. IIb gim.
– Białołęka

d.tywonek@superszkoly.edu.pl

78. Wicińska Aldona  wychowawca
biblioteka
a.wicinska@superszkoly.edu.pl
79. Winiarska-Prasek Maria
nauczyciel muzyki
– Wawer
 m.winiarska-prasek@superszkoly.edu.pl
80. Wiśniewska Agnieszka
wychowawca
ZRWa
– Białołęka
a.wisniewska@superszkoly.edu.pl
81. Wróblewski Kamil
asystent
kl. V/ ZRW
– Białołęka

k.wroblewski@superszkoly.edu.pl

82. Zabielska Monika wychowawca
– Wawer

m.zabielska@superszkoly.edu.pl

83. Zysiak Karolina
wychowawca
 k.debkowska@superszkoly.edu.pl
84. Zaboklicka Anna
nauczyciel wpomagający

a.zaboklicka@superszkoly.edu.pl

85. Zimecka Beata asystent ZRWb
– Białołęka

b.zimecka@superszkoly.edu.pl

86. Żurawska Ewa
nauczyciel reedukator
– Wawer

e.zurawska@superszkoly.edu.pl