kalendarz uroczystości szkolnych « Superszkoły

Szkoły przy FPLzN

Szkoła Podstawowa Niepubliczna

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

przy Fundacji Pomocy Ludziom z Niepełnosprawnościami

Sekretariat
tel/fax. 022 666 08 77
mobile. 502 237 211
ul. Skuterowa 9
03-114 Warszawa
szkolyfpln@superszkoly.edu.pl

kalendarz uroczystości szkolnych

WAWER 2017/2018
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 4.09.2017 Żurawska E.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 09.2017 Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
PIKNIK INTEGRACYJNY 30.09.2017 Piłat J., Zabielska M., Wojdyła M., Dyrda A.
DZIEŃ NAUCZYCIELA/
PASOWANIA NA UCZNIA
10.2017 Wojdyła M., Liguzińska K., Pękala L., Bugalski K.
MIESIĄC AAC 10.2017 Skoczeń A., Bordzio A.
ANDRZEJKI 30.11.2017 Impreza klasowa
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.2017 Bojanowicz M., Buśko P.
MIKOŁAJKI 6.12.2017 Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 12.2017 Tukendorf M., Stasiak M.
WIGILIA SZKOLNA 22.12.2017 Makuch M., Małkowska K.
BAL KARNAWAŁOWY 01/02.2018 Kowalewski M., Małkowska K., Makuch M.
FESTIWAL PIOSENKI 03.2018 Koman D., Wojdyła M.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 03.2018 Liguzińska K., Dyrda A., Bugalski K.
WARSZTATY WIELKANOCNE/
WIELKANOC SZKOLNA
03.2018 Żurawska E., Wojdyła M., Dyrda A,. Pękala L.
ŚWIĘTO FLAGI 05.2018 Orłowska A., Juszkiewicz J.
MAJÓWKA NA SPORTOWO 05.2018 Orłowska A., Bojanowicz M., Juszkiewicz J.
DZIEŃ DZIECKA 01.06.2018 Tukendorf M., Zabielska M., Stesłowicz D., Małecki P.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 23.06.2018 Kowalewski M., Małkowska K., Makuch M.

 

WAWER 2016/2017
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1.09.2016 Żurawska E., Orzechowska L., Kowalewski M., Kaczmarek R., Zaboklicka A., Orłowska A.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 09.2016 Orłowska A., Juszkiewicz J., Tukendorf M.
JESIENNY PIKNIK EKOLOGICZNY 20.09.2016 Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
PIKNIK INTEGRACYJNY 01.10.2016 Orzechowska L. Żurawska E., Kowalewski M., Piłat J.
DZIEŃ NAUCZYCIELA/
PASOWANIA NA UCZNIA
 14.10.2016 Orłowska A. Juszkiewicz J., Bojanowicz M.
MIESIĄC AAC 10.2016 Piłat J., Skoczeń A.
ANDRZEJKI 30.11.2016 Impreza klasowa
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI  11.2016 Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
MIKOŁAJKI 6.12.2016 Orzechowska L., Radomski G., Borkowska E., Kuzawski M.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 12.2016 Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
WIGILIA SZKOLNA 22.12.2016 Orzechowska L.. Piłat J., Radomski G., Borkowska E., Bojanowicz M.
PIERWSZY DZIEŃ ZIMY 12.2016 Impreza klasowa
BAL KARNAWAŁOWY 01/02.2017 Kowalewski M., Tukendorf M., Makuch M.
FESTIWAL PIOSENKI 03.2017 pracownicy AK „Kampinos” Przygotowanie występów klasowych/grupowych: wychowawcy
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 03.2017 Żurawska E., Bortnyk I., Tukendorf M.
WARSZTATY WIELKANOCNE,
WIELKANOC SZKOLNA
12.04.2017 Żurawska E., Bortnyk I., Bojanowicz M., Skoczeń A.
 ŚWIĘTO FLAGI  05.2017 Gawryszewska Z., Kaczmarek R.
MAJÓWKA NA SPORTOWO 05.2017 Organizatorzy: pracownicy AK „Kampinos”
DZIEŃ DZIECKA (w szkole)
oraz PIKNIK (Helenów)
 01.06.2017 Żurawska E., Orzechowska L., Bortnyk I.
PIERWSZY DZIEŃ LATA 20.06.2017 Impreza klasowa
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 23.06.2017 Kowalewski M., Skoczeń A., Makuch M.
BIELANY 2016/2017
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1.09.2016 SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 09.2016 SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
JESIENNY PIKNIK EKOLOGICZNY 20.09.2016 Mielecka A., Bucyk M., Kucharska E., Lipert A., Molczyk J., Backiel M., Sokolovska S.
ŚWIĘTO SZKOŁY 24
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2016 Główka-Sawicka P., Fila U., Kozłowska M., Kucharska E., Królak M., Molczyk J., Bucyk M. + SU (Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.)
MIESIĄC AAC 10.2016 Królak M., Duda A., Jaszcz J., Roszczyk M., Bucyk M., Fila U.
SZKOLNE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 15.11.2016 Hryniewicka-Migała W., Aptacy A., Jastrzębska A., Szulc M., Molczyk J.
FINAŁ KONKURSU DRZWI NASZEJ KLASY 17.11.2016 Fila U., Skotnicka M.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 24.11.2016 Backiel M., Mielecka A., Lipert A.
FINAŁ PROJEKTU EKOLOGICZNEGO 28.11.2016 Mielecka A., Staniak-Pracz M., Bucyk M., Mularska P., Kucharska E.
ANDRZEJKI 30.11.2016 Impreza klasowa
MIKOŁAJKI + wspólne ubieranie choinki 6.12.2016 Impreza klasowa
WIGILIA SZKOLNA 22.12.2016 Wicińska A., Bednarska M., Kowalewska-Kozak I., Wawrzyński A.
PIERWSZY DZIEŃ ZIMY 12.2016 Impreza klasowa
BAL KARNAWAŁOWY 01/02.2017 Mularska P., Obrębska M., Grabowska M., Grudzimski J., Zabielska M., Smyk J., Bańkowski R., Stesłowicz D., Mól S., Duda A.
FESTIWAL PIOSENKI 03.2017 Koman D., Fila U., Molczyk J., Grudzimski J., Szappanos B., Olszowy B., Serafińska-Tęcza G., Staniak-Pracz M.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 03.2017 Impreza klasowa
WIELKANOC SZKOLNA 12.04.2017 Krawczyk K., Kozieł A., Szappanos B., Lipert A., Hryniewicka-Migała W., Aptacy A., Szulc M.
MAJÓWKA NA SPORTOWO 05.2017 Backiel M., Kurpińska M., Chojnowska A., Stępniewska M.
PIERWSZY DZIEŃ LATA 06.2017 Impreza klasowa
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 23.06.2017 SU – Mech M., Roszczyk M., Dąbrowski M.
PIKNIK SZKOLNY 24.06.2016 Skotnicka M., Mielecka A., Sokolovska S., Adamus M.
2015/2016
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 1.09.2015 SU – Mech M., Maciejewska P., Roszczyk M.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 09.2015 SU – Mech M., Maciejewska P., Roszczyk M.
ŚWIĘTO SZKOŁY 23
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2015
MIESIĄC AAC 10.2015 Piłat J., Rusjan D., Królak M., Roszczyk M., Gąsiorowska A.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2015
ANDRZEJKI 30.11.2015 Impreza klasowa
MIKOŁAJKI 7.12.2015 Impreza klasowa
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 12.2015
WIGILIA SZKOLNA 22.12.2015
WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY 28.01.2016
FESTIWAL PIOSENKI 8.03.2016
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 18.03.2016 Impreza klasowa
WIELKANOC 23.03.2016
MAJÓWKA NA SPORTOWO 05.2016
DZIEŃ DZIECKA 1.06.2016
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 24.06.2016 SU – Mech M., Roszczyk M., M. Dąbrowski
APELE TEMATYCZNE
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE
2013/2014
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2.09.2013 SU – Krawczyk K.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 27.09.2013 SU – Krawczyk K., Oraszek E.
ŚWIĘTO SZKOŁY 21
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14.10.2013 Kozłowska M., Główka-Sawicka P., Rusjan D., Fila U., Królak M., Kucharska E., Wróbel D., Molczyk J., SU – Krawczyk K.
MIESIĄC AAC 10.2013 Rusjan D., Królak M., Roszczyk M.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2013 SU – Krawczyk K., Oraszek E., Winiarska-Prasek M., Grudzimski J.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 3.12.2013 Mielecka A., Królak M.
MIKOŁAJKI 6.12.2013 Kubiak K., Mech M., Ongirska M., Smyk M.
WIGILIA 12.2013

Lipert A., Kłykocińska M., Molczyk J., Prasek-Winiarska M., Rusjan D.

WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY 02.2014 Grudzimski J.
FESTIWAL PIOSENKI 03.2014 Koman D., Molczyk J., Oraszek M., Fila U.
WIELKANOC 04.2014

Kłykocińska M., Lipert A., Molczyk J.

MAJÓWKA NA SPORTOWO 05.2014 Obrębska M., Mularska P., Oraszek M., Ślązak A., Bańkowski R., Szappanos B.
DZIEŃ DZIECKA 06.2014 kl. IIa/ZRWd – Błajszczak J., Posiewka K., Samoraj K.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 27.06.2014 SU – Krawczyk K., Winiarska-Prasek M., Grudzimski J.
APELE TEMATYCZNE 08.10.2013
29.11.2013
Fila U., Dębkowska K.
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE Hryniewicka-Migała W., Staniak-Pracz M.,
2012/2013
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 3.09.2012 S.U. Błajszczak J., Krawczyk K.
WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY 3.10.2012 S.U. Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U.
ŚWIĘTO SZKOŁY 20
DZIEŃ NAUCZYCIELA
15.10.2012 Kozłowska M., Główka-Sawicka P., Rusjan D., Fila U., Królak M., Kucharska E., Wróbel D., Molczyk J.
ŚWIĘTO JESIENI Impreza klasowa
MIESIĄC AAC 10. 2012 Rusjan D., Królak M., Popowska M.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 12.11.2012 S.U. Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U., Winiarska-Prasek M., Roszczyk M.
ANDRZEJKI 26-30.11. 2012 Staniak-Pracz M., Hryniewicka-Migała W.
DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 3.12.2012 Mielecka A., Skotnicka M., Królak M., Liguzińska K., Kościańczuk J., Mackiewicz A., Romanowski M., Marczak M.
WIGILIA 12.2012

Krawczyk P., Kurpińska M., Kotuszewska A., Bańkowski R., Felczak E., Szatkina A., Hryniewicka-Migała W., Stępniewska M., Mech M., Kubiak K., Ślązak A., Winiarska-Prasek M.

PIERWSZY DZIEŃ ZIMY impreza klasowa
WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY 02.2013 Oraszek E., Staniak-Pracz M., Kowalewski M., Olszowy B., Zabielska M., Grudzimski J.
FESTIWAL PIOSENKI 03.2013 Koman D., Kłykocińska M., Molczyk J., Popowska M., Grudzimski J.
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Impreza klasowa
WIELKANOC 04.2012

Oraszek M., Smyk J., Żurawska E., Kotuszewska A.

MAJÓWKA  NA SPORTOWO 05.2013 Obrębska M., Mularska P., Oraszek M., Ślązak A., Bańkowski R.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 06.2013 Kłykocińska M., Błajszczak J., Krawczyk K., Fila U., Winiarska-Prasek M., Marczak M., Posiewka K.
APELE GAZETKI Fila U., Dębkowska K.
„MOJE MIASTO” Wróbel D.
,,BYĆ KOBIETĄ” Kucharska E.
OKOLICZNOŚCIOWE WARSZTATY PLASTYCZNE Srebnicka A., Dębkowska K., Szappanos B.
OPIEKA NAD WYSTROJEM KORYTARZY –  I PIĘTRO Szappanos B.
OPIEKA NAD WYSTROJEM KORYTARZY – II PIĘTRO
2011/2012
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
Rozpoczęcie roku szkolnego wrzesień 2011 J. Błajszczak
Wybory do Samorządu Uczniowskiego wrzesień 2011 J. Błajszczak, K.Krawczyk
Projekt Moje Miasto cały rok D. Wróbel
Święto Szkoły 19 14 października 2011 M. Kłykocińska, U.Fila, M.Królak, D.Rusjan, D.Wróbel, E.Kucharska, M.Kozłowska, J.Molczyk
Święto jesieni październik 2011 W.Hryniewicka-Migała, P.Krawczyk, M.Stępniewska, K.Kubiak, E.Felczak, A.Kotuszewska
Miesiąc AAC październik 2011 J.Piłat, M.Królak, D.Rusjan, R.Pietroń
Spotkania z bajką – Tuwim październik 2011 K.Dębkowska, M.Staniak-Pracz, B.Szappanos
Andrzejki listopad 2011 B.Olszowy, D.Tywonek, B.Szappanos, M. Zabielska
Impreza Samorządu Uczniowskiego listopad 2011 J.Błajszczak, K.Krawczyk, A.Lipert
Dzień Osób Niepełnosprawnych grudzień 2011 A.Mielecka, A.Lipert, K.Krawczyk, M.Skotnicka, M.Zabielska, W.Hryniewicka-Migała, A.Marczak, S.Krużyńska, M.Oraszek
Mikołajki grudzień 2011 A.Kotuszewska, J.Kościańczuk, M.Bucyk, P.Zielińska, K.Grzywińska, M.Królak, K.Kubiak, A.Mackiewicz
Wigilia grudzień 2011 zespół specjalistów, Rada Rodziców
Bal karnawałowy styczeń 2012 K.Dębkowska, A.Srebnicka, E.Oraszek, M.Staniak-Pracz, M.Kowalewski
Walentynki luty 2012 W.Hryniewicka, P.Krawczyk, E.Felczak, M.Stępniewska, M.Zabielska, M.Obrębska, P.Mularska
Festiwal Piosenki marzec 2012 D.Koman, U.Fila, M.Królak, K.Krawczyk, J.Molczyk, M.Kłykocińska, A.Lipert
Pierwszy dzień Wiosny marzec 2012 J.Kościańczuk, P.Zielińska, M.Bucyk, A.Szatkina
Dzień Sportu kwiecień 2012 M.Oraszek, A.Ślązak, R.Bańkowski, S.Krużyńska
Spotkanie z bajką – Brzechwa kwiecień 2012 K.Dębkowska, M.Staniak-Pracz
Wielkanoc kwiecień 2012 zespół specjalistów, Rada Rodziców
Impreza Samorządu Uczniowskiego maj 2012 J.Błajszczak, K.Krawczyk, A.Lipert
Majówka maj 2012 M.Obrębska, M.Oraszek, P.Mularska, B.Szappanos, G.Kordal
Zielona szkoła czerwiec 2012 A.Mielecka, M.Skotnicka, M.Królak, D.Rusjan, A.Lipert, J.Molczyk
Zakończenie roku szkolnego czerwiec 2012 J.Błajszczak, S.Krużyńska, A.Marczak
2010/2011
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
Wybory do samorządu
uczniowskiego
wrzesień 2010 J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz
Święto Szkoły 18 październik 2010 J. Rola, P. Główka-Sawicka, M. Kozłowska, E. Kondratowska, D. Wróbel, D. Rusjan, J. Molczyk, U. Fila
Święto jesieni
– dzień ziemniaka
październik/listopad 2010 B. Szappanos, A. Ślązak, A. Mielecka, M. Skotnicka, K. Kubiak, M. Zabielska
Andrzejki listopad 2010 B. Olszowy, D. Tywonek, M. Zabielska, M. Kłykocińska, J. Piłat
Taniec z gwiazdami listopad 2010 J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz, Samorząd
Dzień Sportu 3 grudnia 2010 M. Oraszek, M. Ongirska, B. Szappanos, D. Wróbel, E. Kondratowska, A. Ślązak, J. Smyk
Mikołajki grudzień 2010 A. Lipert, E. Oraszek, K. Kubiak, M. Kowalewski, M. Kłykocińska
Wigilia 22 grudnia 2010 J. Rola, A. Lipert. E. Oraszek, M. Staniak-Pracz, M. Kowalewski, A. Mielecka, Rada Rodziców
Bal karnawałowy
– święto zimy
styczeń/luty  2011 D. Koman, P. Wójcik, J. Piłat, B. Olszowy, D. Tywonek, W. Hryniewicka, J. Smyk
Festiwal Piosenki marzec 2011 D. Koman, U. Fila, M. Ongirska, J. Grudzimski, M. Oraszek, J. Molczyk
Pierwszy dzień wiosny marzec 2011 E. Żurawska, M. Bucyk, G. Kordal, P. Mularska, M. Obrębska, A. Maciejczak, A. Kotuszewska, J. Kościańczuk, K. Grzywińska
Mam talent kwiecień 2011 J. Błajszczak, K. Dębkowska, M. Staniak-Pracz, Samorząd
Wielkanoc 20 kwietnia 2011 J. Rola, P. Wójcik, M. Królak, A. Mielecka, M. Skotnicka, P. Główka-Sawicka, M. Kozłowska, Rada Rodziców
Piknik rodzinny maj 2011 (sobota) W. Hryniewicka, K. Grzywińska, J. Kościańczuk, D. Rusjan, J. Grudzimski,  A. Maciejczak, E. Żurawska.
Zielona szkoła czerwiec 2011 J. Rola, M. Obrębska, E. Sawicka, E. Żurawska
2009/2010
UROCZYSTOŚĆ TERMIN OSOBY ODPOWIEDZIALNE
Święto Szkoły 17 październik 2009 P. Główka, M. Kozłowska, E. Kondratowska, D. Wróbel, M. Kłykocińska, J. Piłat, U. Fila, M. Paź
Święto pluszowego misia listopad 2009 M. Kłykocińska, Samorząd Szkolny
Andrzejki listopad 2009 J. Piłat, M. Oraszek, M. Królak, D. Rusian, A. Maciejczak, K. Grzywińska,
Międzynarodowy Dzień
Osób Niepełnosprawnych
grudzień 2009 A.Lipert, M. Ongirska, J. Smyk
Mikołajki grudzień 2009 S. Krużyńska, M. Skotnicka, E. Borowik, A. Mielecka
Wigilia grudzień 2009 J. Grudzimski, E. Sawicka, E. Rogozińska, A. Mielecka,Rada Rodziców
Bal karnawałowy styczeń 2010 J. Błajszczak, K. Dębkowska, U. Fila, A. Kulbaka
Festiwal Piosenki marzec 2010 D. Koman, J. Molczyk, J. Grudzimski, U. Fila,M. Ongirska, S. Smyk, A. Lipert
Pierwszy dzień wiosny marzec 2010 G. Kordal, M. Bucyk, M. Paź, P. Bartosiak-Kozłowska, M. Obrębska, A. Maciejczak, K. Grzywińska
Wielkanoc marzec 2010 E. Oraszek, M. Kłykocińska, M. Staniak, B. Olszowy, M. Kowalewski, M. Porębska, A. Mielecka, Rada Rodziców,
Piknik rodzinny 29 maja 2010 (sobota) J. Grudzimski, P. Bartosiak-Kozłowska, M. Obrębska, K. Perzanowska, D. Rusjan, M. Oraszek, A. Smyk, A. Maciejczak, K. Grzywińska,
Zielona szkoła czerwiec 2010 A. Mielecka, M. Królak, A. Lipert, J.Rola